fot. Adam Ciereszko

Drodzy kibice, cieszymy się, że po raz kolejny pojawicie się na trybunach stadionu lekkoatletycznego POSiR Golęcin, by Waszym dopingiem wspierać fantastycznych lekkoatletów.

Bramy naszego obiektu otworzymy dla Was już o godzinie 14.30, a pierwsze, młodzieżowe konkurencje rozpoczną się na płycie stadionu o godz. 15.00. Przy wejściu na stadion będzie jeszcze możliwość zakupu biletu na trybunę A. O 17.00 od rzutu młotem rozpoczyna się właściwa część mityngu, który potrwa do ok. godz. 20.00.

Gdzie jest moje miejsce?

Wejście na stadion lekkoatletyczny w dniu zawodów będzie się odbywało przez bramę zlokalizowaną przy stadionie żużlowym. Jeżeli posiadasz bilet na sektor A, kieruj się na trybunę po stronie kortów tenisowych, jeżeli posiadasz bilet na sektor B, ruszaj na trybunę po stronie nasypu kolejowego i wieży sędziowskiej. Krzesełka nie są numerowane, wybierz takie, które Ci odpowiada!

Gdzie zostawię samochód?

Proponujemy podróż tramwajem, autobusem, rowerem albo pieszo. Dla tych, którzy wybiorą samochód, szykujemy parking przy stadionie żużlowym, ale ma on ograniczoną liczbę miejsc. W dniu mityngu nie będzie również dostępny łącznik od ul. Warmińskiej w stronę Rusałki i zlokalizowany przy nim parking. Pamiętajmy o tymczasowej organizacji ruchu. Tuż przed imprezą Warmińska na odcinku od wiaduktu pod Niestachowską w stronę Golęcińskiej będzie jednokierunkowa. Z zawodów wyjedziecie zatem wyjątkowo w ul. Golęcińską przy przejeździe kolejowym.

Dodatkowe informacje

Większość miejsc na Golęcinie nie jest zadaszona – pomyśl o parasolu.

Dla łasuchów szykujemy punkt z napojami i lodami.

Gdzie znajdę program minutowy? Kliknij: Program

Mapę stadionu na Golęcinie wraz z zaznaczonymi wejściami na trybuny, rozmieszczeniem konkurencji i parkingiem znajdziesz w sekcji: dla kibiców

Nie możesz przyjść, ale chcesz zobaczyć zawody? Na stronie https://memorialcybulskiego.pl znajdziesz link do transmisji live, która startuje o 16.55 i kończy się o 19.55.

Życzymy przyjemnych wrażeń i w imieniu zawodniczek i zawodników prosimy o gorący doping!

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner