Drodzy Miłośnicy lekkoatletyki, z radością po raz kolejny spotkamy się z Wami na Memoriale Czesława Cybulskiego. Pamiętajcie, że wejście na stadion otworzymy dla Was o godz. 12.00. Wstęp będzie się odbywał od strony ul. Warmińskiej, przy bramie stadionu żużlowego.

Osoby wybierające się na trybunę A (od strony kortów tenisowych) powinny pamiętać, że obiekt nie ma zadaszenia i w przypadku deszczowej pogody warto wziąć ze sobą parasol. Niedaleko trybun znajdziecie punkty, w których będzie możliwe zakupienie napojów, przekąsek i lodów.

Dojazd:

Obiekty sportowe na Golęcinie posiadają ograniczoną liczbę miejsca parkingowych, dlatego rekomendujemy dojazd tramwajem lub autobusem. Najbliżej wejścia na nasz obiekt znajdują się przystanki Sołacz (tramwaj nr 9) oraz Golęcin (autobus 164). Dla kibiców dostępny będzie wyłącznie parking przy ul. Warmińskiej obok stadionu żużlowego (liczba miejsc ograniczona). Nie będzie możliwości wjazdu na teren pomiędzy stadionem lekkoatletycznym i rozgrzewkowym. Zmotoryzowanym kibicom rekomendujemy alternatywę – zaparkowanie przy ul. Wojska Polskiego, w okolicach przystanku „Golęcin” i przejście ok. 400 m leśną alejką w stronę stadionu żużlowego (zobacz dojście).

Adres stadionu:
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

Cennik:

Sektor A

Ceny biletów:

 1. bilet normalny - 25,00 zł
 2. bilet ulgowy - 15,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
 3. bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 18,75 zł (25% zniżki)
 4. bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 11,25 zł (25% zniżki) (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+w tym emeryci
  i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
 5. bilet normalny dla Programu OK Poznań - 18,75 zł (25% zniżki) numer karty przyporządkowany do 1 biletu i do 1 sprzedaży

Sektor B

Ceny biletów:

 1. bilet normalny - 45,00 zł
 2. bilet ulgowy - 25,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
 3. bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 33,75 zł (25% zniżki)
 4. bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 18,75 zł (25% zniżki) (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+w tym emeryci
  i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
 5. bilet normalny dla Programu OK Poznań - 33,75 zł (25% zniżki) numer karty przyporządkowany do 1 biletu i do 1 sprzedaży

Osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp na imprezę.

Bilety dostępne wyłącznie za pośrednictwem strony tobilet.pl: https://bilety.posir.poznan.pl/memorial-czeslawa-cybulskiego-2024.html

Okolice stadionu oraz rozmieszczenie poszczególnych konkurencji prezentujemy na poniższych mapkach.

Mapa przedstawiająca konkurencje podczas Memoriału Czesława Cybulskiego

Mapa przedstawiająca okolice stadionu lekkoatletycznego POSiR Golęcin

O stadionie:

Stadion lekkoatletyczny na Golęcinie mieści się w kompleksie sportowym położonym
w północno-zachodnim klinie zieleni Miasta Poznania. Dysponujący trybunami na 3000 miejsc obiekt posiada pełne wyposażenie lekkoatletyczne oraz zaplecze socjalne umożliwiające organizację międzynarodowych i krajowych zawodów sportowych, obozów i zgrupowań sportowych. Do dyspozycji pozostaje również siłownia. Stadion sąsiaduje z boiskiem rozgrzewkowym ze sztuczną nawierzchnią oraz 4-torową bieżnią, skocznią do skoku w dal i trójskoku, skocznią do skoku wzwyż i rzutnią do pchnięcia kulą. Obok wydzielona jest rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, do treningów i zawodów.

Obiekty lekkoatletyczne na Golęcinie sąsiadują z Parkiem Tenisowym oferującym całoroczną możliwość gry na kortach krytych i otwartych – zarówno ceglastych jak i pokrytych sztuczną trawą oraz stadionem żużlowym będącym areną rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi.

Atrakcyjność terenu zwiększa położenie w Lasku Golęcińskim przy jeziorze Rusałka. Malownicze zielone otoczenie stwarza możliwość różnych form rekreacji – tej pieszej jak i rowerowej.

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner