Stadion POSiR Golęcin

Stadion lekkoatletyczny na Golęcinie mieści się w kompleksie sportowym położonym w północno-zachodnim klinie zieleni Miasta Poznania. Dysponujący trybunami na 3000 miejsc obiekt posiada pełne wyposażenie lekkoatletyczne oraz zaplecze socjalne umożliwiające organizację międzynarodowych i krajowych zawodów sportowych, obozów i zgrupowań sportowych. Do dyspozycji pozostaje również siłownia. Stadion sąsiaduje z boiskiem rozgrzewkowym ze sztuczną nawierzchnią oraz 4-torową bieżnią, skocznią do skoku w dal i trójskoku, skocznią do skoku wzwyż i rzutnią do pchnięcia kulą. Obok wydzielona jest rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, do treningów i zawodów.

Obiekty lekkoatletyczne na Golęcinie sąsiadują z Parkiem Tenisowym oferującym całoroczną możliwość gry na kortach krytych i otwartych – zarówno ceglastych jak i pokrytych sztuczną trawą oraz stadionem żużlowym będącym areną rozgrywek 1. Ligi Żużlowej.

Atrakcyjność terenu zwiększa położenie w Lasku Golęcińskim przy jeziorze Rusałka. Malownicze zielone otoczenie stwarza możliwość różnych form rekreacji – tej pieszej jak i rowerowej.

Adres:
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

Cennik:

Sektor A

Ceny biletów:

  1. bilet normalny - 25,00 zł
  2. bilet ulgowy - 15,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  3. bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 18,75 zł (25% zniżki)
  4. bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 11,25 zł (25% zniżki) (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  5. bilet normalny dla Programu OK Poznań - 18,75 zł (25% zniżki) numer karty przyporządkowany do 1 biletu i do 1 sprzedaży

Sektor B

Ceny biletów:

  1. bilet normalny - 45,00 zł
  2. bilet ulgowy - 25,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  3. bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 33,75 zł (25% zniżki)
  4. bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 18,75 zł (25% zniżki) (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  5. bilet normalny dla Programu OK Poznań - 33,75 zł (25% zniżki) numer karty przyporządkowany do 1 biletu i do 1 sprzedaży

Osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp na imprezę.

Bilety dostępne wyłącznie za pośrednictwem strony tobilet.pl: https://bilety.posir.poznan.pl/memorial-czeslawa-cybulskiego-2024.html

mapka stadionu lekkoatletycznego i okolic

Stadion lekkoatletyczny

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner