Sprzedaż biletów na Memoriał Czesława Cybulskiego jest prowadzona wyłącznie za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Posiadacze karty OK Poznań mogą liczyć na 25% rabatu.

Cennik biletów na Memoriał Czesława Cybulskiego w Poznaniu:

Sektor A (trybuna od strony kortów tenisowych)

  • Bilet normalny – 25,00 zł
  • Bilet ulgowy – 15,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  • Bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej (25% zniżki)
  • Bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej (25% zniżki)

Sektor B (trybuna od strony wieży sędziowskiej)

  • Bilet normalny – 45,00 zł
  • Bilet ulgowy – 25,00 zł (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+ w tym emeryci i renciści, opiekun osoby niepełnosprawnej)
  • Bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej (25% zniżki)
  • Bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej (25% zniżki)

Osobom z niepełnosprawnościami oraz dzieciom do lat 3 przysługuje bezpłatny wstęp na imprezę.

Stadion POSiR Golęcin

Stadion lekkoatletyczny na Golęcinie mieści się w kompleksie sportowym położonym w północno-zachodnim klinie zieleni Miasta Poznania. Dysponujący trybunami na 3000 miejsc obiekt posiada pełne wyposażenie lekkoatletyczne oraz zaplecze socjalne umożliwiające organizację międzynarodowych i krajowych zawodów sportowych, obozów i zgrupowań sportowych. Do dyspozycji pozostaje również siłownia. Stadion sąsiaduje z boiskiem rozgrzewkowym ze sztuczną nawierzchnią oraz 4-torową bieżnią, skocznią do skoku w dal i trójskoku, skocznią do skoku wzwyż i rzutnią do pchnięcia kulą. Obok wydzielona jest rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, do treningów i zawodów.

Obiekty lekkoatletyczne na Golęcinie sąsiadują z Parkiem Tenisowym oferującym całoroczną możliwość gry na kortach krytych i otwartych – zarówno ceglastych jak i pokrytych sztuczną trawą oraz stadionem żużlowym będącym areną rozgrywek 1. Ligi Żużlowej.

Atrakcyjność terenu zwiększa położenie w Lasku Golęcińskim przy jeziorze Rusałka. Malownicze zielone otoczenie stwarza możliwość różnych form rekreacji – tej pieszej jak i rowerowej.

Adres:
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

Stadion lekkoatletyczny

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner motoryzacyjny
Partner
Partner
Partner