Już w niedzielę 18 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym POSiR Golęcin do czołówki polskich lekkoatletów dołączą goście z zagranicy podczas piątej edycji Grand Prix Poznania rozgrywanej od tego roku jako Memoriał Czesława Cybulskiego. Czekają nas dalekie rzuty, wysokie skoki i szybkie biegi.

Zakupu biletu można dokonać zarówno online poprzez platformę ToBilet.pl, jak i stacjonarnie tuż przed imprezą. Miejsca na trybunę B (od strony wieży sędziowskiej) zostały wyprzedane, obecnie można zakupić wyłącznie bilet na trybunę A (od strony kortów tenisowych) w cenie 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Dodatkowe 25% zniżki są przewidziane dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania oraz uczestników programu OK Poznań. Osobom z niepełnosprawnościami oraz dzieciom do lat 3 przysługuje bezpłatny wstęp na imprezę.

Gdzie jest moje miejsce?

Wejście na stadion lekkoatletyczny w dniu zawodów będzie się odbywało przez bramę zlokalizowaną przy stadionie żużlowym. Jeżeli posiadasz bilet na sektor A, kieruj się na trybunę po stronie kortów tenisowych, jeżeli posiadasz bilet na sektor B, ruszaj na trybunę po stronie nasypu kolejowego i wieży sędziowskiej. Krzesełka nie są numerowane, wybierz takie, które Ci odpowiada!
Bramy naszego obiektu otworzymy dla Was już o godzinie 14.30

Gdzie zostawię samochód?

Proponujemy podróż tramwajem, autobusem, rowerem albo pieszo. Dla tych, którzy wybiorą samochód, szykujemy parking przy stadionie żużlowym, ale ma on ograniczoną liczbę miejsc. W dniu mityngu nie będzie również dostępny łącznik od ul. Warmińskiej w stronę Rusałki i zlokalizowany przy nim parking. Pamiętajmy o tymczasowej organizacji ruchu. Tuż przed imprezą Warmińska na odcinku od wiaduktu pod Niestachowską w stronę Golęcińskiej będzie jednokierunkowa. Z zawodów wyjedziecie zatem wyjątkowo w ul. Golęcińską przy przejeździe kolejowym.

Mapa dla kibiców

mapa dla kibiców

Mapa konkurencji

mapa konkurencji

Program minutowy

Zachęcamy do zapoznania się z programem minutowym imprezy.

Stadion POSiR Golęcin

Stadion lekkoatletyczny na Golęcinie mieści się w kompleksie sportowym położonym w północno-zachodnim klinie zieleni Miasta Poznania. Dysponujący trybunami na 3000 miejsc obiekt posiada pełne wyposażenie lekkoatletyczne oraz zaplecze socjalne umożliwiające organizację międzynarodowych i krajowych zawodów sportowych, obozów i zgrupowań sportowych. Do dyspozycji pozostaje również siłownia. Stadion sąsiaduje z boiskiem rozgrzewkowym ze sztuczną nawierzchnią oraz 4-torową bieżnią, skocznią do skoku w dal i trójskoku, skocznią do skoku wzwyż i rzutnią do pchnięcia kulą. Obok wydzielona jest rzutnia do rzutu młotem i dyskiem, do treningów i zawodów.

Obiekty lekkoatletyczne na Golęcinie sąsiadują z Parkiem Tenisowym oferującym całoroczną możliwość gry na kortach krytych i otwartych – zarówno ceglastych jak i pokrytych sztuczną trawą oraz stadionem żużlowym będącym areną rozgrywek 1. Ligi Żużlowej.

Atrakcyjność terenu zwiększa położenie w Lasku Golęcińskim przy jeziorze Rusałka. Malownicze zielone otoczenie stwarza możliwość różnych form rekreacji – tej pieszej jak i rowerowej.

Adres:
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

Stadion lekkoatletyczny

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner motoryzacyjny
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner