Przeżyjmy to jeszcze raz!

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego video z Memoriału Czesława Cybulskiego 2023.

Relacja

logo TourSilver

Oficjalne wideo

Rekordy mityngu

w kategorii mężczyzn
konkurencjawynikzawodnikkrajdata
bieg na 100 m 10.14 Emilie Erasmus RSA 27.05.2022
bieg na 200 m 20.55 Brendon Rodney CAN 27.05.2022
bieg na 400 m 46.32 Duszyński Kajetan POL 13.06.2021
bieg na 400 m ppł 49.28 Joshua Abuaku GER 18.06.2023
bieg na 800 m 1:45.64 Ben Pattison GBR 18.06.2023
bieg na 1000 m 2:19.27 Ben Pattison GBR 27.05.2022
bieg na 1500 m 3:33.84 Brian Komen KEN 18.06.2023
skok o tyczce 5.80 Piotr Lisek POL 18.06.2023
pchnięcie kulą 21.55 Haratyk Michał POL 11.09.2020
rzut młotem 81.74 Nowicki Wojciech POL 02.07.2019
rzut oszczepem 79.37 Toni Keranen GBR 27.05.2022
skok w dal 7.70 Jopek Mateusz POL 11.09.2020
w kategorii kobiet
konkurencjawynikzawodniczkakrajdata
bieg na 100 m 11.37 Awuah Kristal GBR 11.09.2020
bieg na 100 m ppł 12.68 Pia Skrzyszowska POL 27.05.2022
bieg na 200 m 22.81 Ida Karstof DEN 27.05.2022
bieg na 300 m 36.23 Anna Kiełbasińska POL 27.05.2022
bieg na 400 m 52.24 Gomez Roxana CUB 02.07.2019
bieg na 400 m ppł 55.80 Nikoleta Jichova CZE 18.06.2023
bieg na 800 m 2:00.63 Anita Horvat SLO 18.06.2023
bieg na 1500 m 4:05.48 Martyna Galant POL 18.06.2023
bieg na 2000 m prz. 6:01.47 Tatiane Raquel Da Silva BRA 18.06.2023
rzut dyskiem 65.52 Perez Yaime CUB 02.07.2019
skok o tyczce 4.56 Zhuk Iryna BEL 13.06.2021
skok w dal 6.70 Milica Gardasevic SRB 18.06.2023
trójskok 14.02 Cestonaro Ottavia ITA 27.05.2022
pchnięcie kulą 17.97 Guba Paulina POL 11.09.2020
rzut młotem 74.46 Fiodorow Joanna POL 02.07.2019
skok wzwyż 1.90 Lićwinko Kamila POL 13.06.2021

Rekordy stadionu

w kategorii mężczyzn
konkurencjawynikzawodnikkrajdata
bieg na 100 m 10.14 Kim Collins SKN 29.06.2003
Emillie Erasmus RSA 27.05.2022
bieg na 200 m 20.26 Frankie Fredericks NAM 29.06.2003
bieg na 300 m 33.20 Marcin Marciniszyn POL 17.05.2009
bieg na 400 m 44.72 Alleyne Francique GRN 18.08.2002
bieg na 800 m 1:45.27 Jurij Borżakowski RUS 08.06.2001
bieg na 1000 m 2:19.27 Ben Pattison GBR 27.05.2022
bieg na 1500 m 3:33.84 Brian Komen KEN 18.06.2023
bieg na 3000 m 7:52.33 Ivan Heshko UKR 08.06.2001
bieg na 5000 m 13:43.2 Jerzy Kowol POL 10.08.1979
bieg na 10000 m 28:37.6 Jerzy Kowol POL 12.08.1979
bieg na 100 m p.pł. 13.37 Damian Czykier POL 26.06.2021
bieg na 400 m p.pł. 48.28 Kemel Thompson JAM 29.06.2003
bieg na 2000 m prz. 5:37.41 Michał Bartoszak POL 16.05.1999
bieg na 3000 m prz. 8:25.6 Bogusław Mamiński POL 11.08.1979
4 × 100 m 38.77 Marcin Urbaś
Marcin Jędrusiński
Łukasz Chyła
Zbigniew Tulin
POL 08.08.2004
4 × 400 m 3:07.91 AZS-UWM Olsztyn:
Tomasz Marks
Wojciech Chybiński
Michał Podolak
Kacper Kozłowski
POL 01.07.2007
10000 m chód 39:32.52 Łukasz Niedziałek POL 25.06.2021
skok wzwyż 2.28 Krzysztof Krawczyk POL 14.08.1987
Aleksander Waleriańczyk POL 01.07.2007
skok o tyczce 5.80 Piotr Lisek POL 25.06.2021
skok w dal 8.15 Roman Szczurenko UKR 18.08.2002
trójskok 17.15 Jacek Pastusiński POL 14.08.1987
pchnięcie kulą 21.55 Michał Haratyk POL 11.09.2020
rzut dyskiem 65.16 Dariusz Juzyszyn POL 14.08.1987
rzut młotem 82.82 Paweł Fajdek POL 25.06.2021
rzut oszczepem 91.23 Jan Żelezny CZE 08.06.2001
w kategorii kobiet
konkurencjawynikzawodniczkakrajdata
bieg na 100 m 10.97 Żanna Pintusewicz-Block UKR 18.08.2002
bieg na 200 m 22.52 Ewa Kasprzyk POL 14.08.1987
bieg na 300 m 36.34 Anna Kiełbasińska POL 27.05.2022
bieg na 400 m 50.30 Lorraine Fenton JAM 29.06.2003
bieg na 800 m 2:00.28 Angelika Sarna POL 26.06.2021
bieg na 1500 m 4:05.21 Irina Liszczyńska UKR 18.08.2002
bieg na 3000 m 8:58.23 Celina Sokołowska POL 12.08.1979
bieg na 5000 m 15:59.59 Wioletta Frankiewicz POL 01.07.2007
bieg na 10000 m 34:13.32 Monika Drybulska POL 08.06.2001
bieg na 100 m p.pł. 12.64 Grażyna Rabsztyn POL 12.08.1979
bieg na 400 m p.pł. 54.31 Surita Febbraio RSA 29.06.2003
bieg na 2000 m prz. 6:01.47 Tatiane Raquel Da Silva BRA 18.06.2023
bieg na 3000 m prz. 9:25.98 Aneta Konieczek POL 24.06.2021
4 × 100 m 45.04 AZS-AWF Warszawa:
Ada Kołodziej
Anna Maria Gryc
Justyna Paluch
Paulina Paluch
POL 25.06.2021
4 × 400 m 3:36.70 AZS UMCS Lublin:
Alicja Wrona
Wiktoria Drozd
Agata Wasiluk
Małgorzata Hołub-Kowalik
POL 25.06.2021
5000 m chód 24:01.24 Agnieszka Ellward POL 25.06.2021
skok wzwyż 2.05 Kajsa Bergqvist SWE 18.08.2002
skok o tyczce 4.73 Jelena Isinbajewa RUS 29.06.2003
skok w dal 6.80 Małgorzata Trybańska POL 01.07.2007
trójskok 14.04 Joanna Skibińska POL 01.07.2007
pchnięcie kulą 19.28 Janina Korolczyk BLR 08.06.2001
rzut dyskiem 65.52 Yaime Perez CUB 02.07.2019
rzut młotem 75.42 Malwina Kopron POL 26.06.2021
rzut oszczepem 59.69 Maria Andrejczyk POL 24.06.2021

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner motoryzacyjny
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner