Informujemy, że został rozpoczęty proces akredytacyjny na Memoriał Czesława Cybulskiego 2023. Proces akredytacyjny prowadzony jest wyłącznie on-line przy pomocy dedykowanego formularza. Swoje zgłoszenia zainteresowani przedstawiciele mediów mogą przesyłać do dnia 16 czerwca 2023 r. Termin ten jest nieprzekraczalny.

Do pobrania: formularz akredytacyjny (PDF)

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O miejscu i szczegółach odbioru akredytacji poinformujemy drogą mailową. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji prasowej.

Jednocześnie informujemy, że w dniu mityngu na ok 1h przed rozpoczęciem konkurencji odbędzie się odprawa dla fotoreporterów. Szczegóły dotyczące obowiązujących zasad oraz dostępnych strefach zostaną przedstawione zainteresowanym fotoreporterom po zakończeniu procesu akredytacyjnego.

Zainteresowane obsługą mityngu telewizje informujemy, że wyłączność na przekaz telewizyjny z zawodów posiada Telewizja Polska S.A. Nagrywanie rywalizacji będzie możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody od wspomnianego nadawcy. Przedstawiciele akredytowanych telewizji, które nie uzyskają takowej zgody, mogą nagrywać materiały ze sportowcami wyłącznie w Mix-Zone ograniczając przekaz wyłącznie do tej strefy obiektu.

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner motoryzacyjny
Partner
Partner
Partner