Paweł Fajdek wykonuje rzut młotem

Program minutowy Memoriału Czesława Cybulskiego powoli zapełnia się konkurencjami, w których udział zapowiedziały największe gwiazdy Królowej Sportu. Znamy pierwsze gorące nazwiska.

Nasz patron to legendarny trener rzutu młotem, nie może więc zabraknąć tej konkurencji podczas poznańskich zawodów. Wiadomo już, że w kole pojawią się Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki. W ramach konkurencji technicznych poznańscy kibice mogą się również szykować na skok o tyczce mężczyzn, skok w dal kobiet oraz pchnięcie kulą z udziałem paralekkoatletów.

Dużo będzie się działo również na bieżni. Program mityngu wypełnią biegi od sprintów po 2000 m z przeszkodami kobiet. W biegu na 100 m przez płotki pobiegnie Pia Skrzyszowska.

Kolejne nazwiska gwiazd będziemy ujawniać wkrótce. Ramowy program imprezy udostępniamy na podstronie Program. Może on jeszcze ulec zmianom, dlatego prosimy o regularne odwiedziny naszej stronie oraz śledzenie naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/MemorialCybulskiego.

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner