Grupa Bemo, która jest 6. największą Grupą Dealerską w Polsce, objęła patronatem motoryzacyjnym tegoroczną edycję Memoriału Czesława Cybulskiego. W ramach współpracy flota dealera wesprze organizatorów w przygotowaniu wydarzenia, które łączy miłośników sportu i lekkoatletyki. Użyczone samochody zostaną wykorzystane m.in. do przywiezienia Sportowców z różnych zakątków Polski.

Współpraca przy Memoriale to kolejny raz, kiedy Grupa Bemo aktywnie angażuje się w organizację lokalnych imprez sportowych. Grupa zadebiutowała po raz pierwszy w tej roli rok temu, podczas 22. edycji maratonu poznańskiego. Dealer przekazał organizatorom silną flotę, która okazała się nieocenionym wsparciem logistycznym.

Grupa Bemo jest jedną z największych grup dealerskich w Polsce. W jej strukturze znajdują się autoryzowane salony sprzedaży samochodów oraz serwisy mechaniczne i blacharsko – lakiernicze. W skład Grupy wchodzą m.in. dealerstwa Ford Bemo Motors czy sieć sprzedaży Auto Club, która skupia w swoim portfolio marki takie jak: Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Jeep, Opel, Peugeot oraz Hyundai. W strukturze Grupy znajduje się także marka MG, której lokalizacje funkcjonują pod nazwą MG GB. Poza tym, do Grupy Bemo należą: DS Store Poznań, Mazda Bemo Motors, Volvo Auto Bruno oraz Mercedes-Benz Auto-Studio. Salony oraz serwisy należące do dealera znajdują się w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Szczecinie, Koszalinie oraz w Rzeszowie. Grupa Bemo nieustannie rozwija także marki własne, w których skład wchodzą m.in. GB Rent zajmujący się krótkoterminowym wynajmem samochodów czy Auto Galeria wykonująca i montująca specjalistyczne formy zabudowy do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Rok temu Grupa Bemo obchodziła swój 30. jubileusz. Poznań był kolebką działalności dealera. Dlatego z zaangażowaniem podchodzi do wsparcia lokalnych imprez, jaką jest Memoriał Czesława Cybulskiego.

Z ofertą Grupy Bemo można zapoznać się na stronie www.grupabemo.pl

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner