Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem oraz rekordzista Polski w skoku o tyczce wystąpią podczas Memoriału Czesława Cybulskiego na Golęcinie. Coraz większe zainteresowanie biletami na imprezę, która odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie.

Anita Włodarczyk i Piotr Lisek to kolejne gwiazdy Królowej Sportu, które potwierdziły start w tegorocznym Memoriale Czesława Cybulskiego. Dawna podopieczna patrona imprezy szykuje się do obrony tytułu mistrzyni olimpijskiej, a Piotr Lisek będzie chciał z pewnością potwierdzić formę, którą szykuje na sezon olimpijski.

-  Dla nas to duży zaszczyt móc gościć na zawodach tak utytułowanych lekkoatletów. Z Piotrkiem widzimy się na Golęcinie co roku, a Anitę będziemy mieli okazję podziwiać na naszym mityngu po raz drugi. Myślę, że sportowych emocji nie zabraknie. Jeśli nie przeszkodzi pogoda, zapowiadają się świetne wyniki – mówi dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji Łukasz Miadziołko.

Wcześniej start potwierdziły takie sławy jak Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Paweł Fajdek, czy świeżo upieczeni medaliści trwających właśnie Mistrzostw Europy w Rzymie, Pia Skrzyszowska (brąz na 100 m pł.) i Wojciech Nowicki (złoto w rzucie młotem).

Jak kupić bilet

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się sektor B (od strony Rusałki). Sprzedaż miejsc na tę trybunę została już zakończona. Cały czas można natomiast nabywać bilety na sektor A (trybuna od strony kortów tenisowych). Ich koszt to 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania oraz członkowie programu OK Poznań. Jeżeli do dnia zawodów nie zostanie wyczerpany limit miejsc na trybunie A, bilety będą również sprzedawane przed wejściem na stadion, przy bramie stadionu żużlowego.

Zapraszamy na stronę internetową Memoriału, na której można zapoznać się z programem zawodów oraz sylwetkami gwiazd. W zakładce „Dla kibiców” zamieszczamy ponadto wskazówki dotyczące dojazdu na Golęcin oraz przydatne informacje organizacyjne. Ciekawostek i aktualności nie zabraknie na profilu facebookowym imprezy.

Memoriał Czesława Cybulskiego jest rozgrywany w ramach World Athletics Continental Tour Silver. Sponsorzy zawodów: Orlen, AdRunaLine Sports. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, European Athletics, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Browar Fortuna, TVP Sport, Garden City, Grupa Bemo.

Stadion

Piotr Lisek trzyma w rękach tablice z napisem rekord mityngu orz rekord stadionu

Uśmiechnięta Anita Włodarczyk w kole do rzutu młotem

Kontakt z organizatorem

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 8 357 917
e-mail: info@memorialcybulskiego.pl

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator
Patronat honorowy
Partner
Sponsor
Sponsor
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner